
Гігієнічний тример Babyliss Pro Forfex Palm Mini (FX44E)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гігієнічний тример Babyliss Pro Forfex Palm Mini (FX44E)
BaByliss Pro FX44E – має якісний ножовий блок, відмінна ергономіка та компактність дозволять виконувати окантовку у найскладніших місцях.
- Потужний та довговічний мотор прямого приводу
- Мінімальний рівень шуму та вібрації
- Ножовий блок 30 мм зі сталі
- Робота від однієї АА/LR6 батарейки
- Ергономічний легкий корпус
- Всього 90 грам
Комплектація:
- батарейка типу АА/LR6,
- 2 насадки (1.5 і 3 мм),
- мастило для ножів,
- щіточка,
- супровідна документація.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип приладу | Гігієнічний тример |
| Тип живлення | Батарейки |
| Кількість насадок | 2 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 25 мм |
| Тип елементів живлення | AA |
| Щіточка для чищення | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Вага | 0.9 кг |
- Ціна: 1 190 ₴
