
Професійний тример для стрижки та окантовки бороди Andis CTX Corded Trimmer (AN 74035)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний тример для стрижки та окантовки бороди Andis CTX Corded Trimmer (AN 74035)
Andis CTX Corded Trimmer — це надлегкий і високоточний інструмент, створений спеціально для контурної стрижки, оформлення лінії бороди, скронь та вух. Завдяки компактним розмірам, тихій роботі та потужному мотору він ідеально підходить для делікатних завдань як у барбершопі, так і вдома.
Це тример, який поєднує мінімалістичний дизайн, ергономіку та інженерну точність — справжній інструмент для тих, хто прагне абсолютного контролю над кожним рухом.
Технічні дані:
- Тип двигуна: Роторний.
- Потужність: 5 Вт.
- Швидкість двигуна: 8000 об/хв.
- Тип ножового блоку: Нерегульований. Легкознімний.
- Ширина ножового блоку: 32 мм.
- Висота зрізу: 0,1 мм.
- Матеріал ножового блоку: Вуглецева сталь.
- Спосіб регулювання висоти зрізу: Насадки.
- Тип живлення: Тільки мережа.
- Матеріал корпусу: Полімер.
- Довжина кабелю: 2,5 м.
- Габарити (ДШВ): 115х40х25 мм.
- Вага: 80 р.
- Особливості моделі: Знижена вібрація. Мінімальна висота зрізу. Висока частота зрізу. Компактний дизайн.
- Країна виробництва: Китай.
Комплектація:
- Триммер для стрижки Andis CXT.
- Змінні пластикові насадки 4 шт.: №1 (1/8") 3 мм, №2 (1/4") 6 мм, №3 (3/8") 10 мм, №4 (1/2") 12мм
- Масло для змащення ножового блоку 7,5 мл
- Щітка для чищення машинки.
- Захисний ковпачок для ножа.
- Знімне гумове кільце для підвішування машинки.
- Технічна документація.
- Гарантійний талон на термін 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Andis |
| Матеріал ножового блоку | вуглецева сталь |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Ширина леза | 32 мм |
| Швидкість мотора | 8000 об/хв |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Вага | 0.08 кг |
- Ціна: 1 990 ₴
