


Професійний тример для стрижки та окантовки VGR Professional Gold (V-275-Go)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Професійний тример для стрижки та окантовки VGR Professional Gold (V-275-Go)
VGR Professional Hair Trimmer V-275 Gold – професійний тример із серії преміальних інструментів Voyager! Новинка 2023 року, що поєднує в собі нові технології та повністю відкриту форму корпусу. Абсолютний комфорт та повний огляд на всі 360 градусів! Моделі колекції зроблені в прозорому корпусі в заокруленому дизайні, приголомшливою ергономікою і відмінним функціоналом. У серію також входить машинка VGR V-275 Gold.
Тример V-275 оснащений відкритим Т-подібним ножовим блоком шириною 40 мм і мінімальним зрізом волосся 0,1 мм. Відкритий ножовий блок дозволяє мати в роботі кращу оглядовість, що значно підвищує як комфорт у роботі, так і результат – Ви повністю контролюєте стрижку. Ножовий блок має нову конструкцію зубів глибиною 1,6 мм, яка гарантує чистий зріз густого та жорсткого волосся при будь-якій манері роботи з тримером – чіткі та чисті лінії гарантовані. Крім того, ножовий блок має нове покриття, яке забезпечує високу зносостійкість ножового блоку та менший нагрів при роботі ножів.
Мотор моделі виконаний за технологією цифрового управління мотором, завдяки чому можна підвищити термін служби мотора, а також домогтися виняткових характеристик у роботі. Мотор працює з частотою 6500 оборотів за хвилину. Наш інтернет-магазин однозначно рекомендує цю машинку для роботи з бородою та стрижки голови, особливо, якщо Вам потрібна максимальна продуктивність та найкращий результат. Дана модель впорається абсолютно з будь-яким завданням, чи це професійне застосування чи домашнє.
Дана модель працює від вбудованого літієвого акумулятора ємністю 1200 мАг, що дозволяє досягти до 180 хвилин повністю автономної роботи, а повна зарядка займає приблизно 2.5 годин. Літій-іонний акумулятор можна заряджати будь-якої миті, незалежно від залишкового рівня заряду, хоч після кожної стрижки. На корпусі виробу є LED-індикатор відображає стан заряду акумулятора у відсотках, блокування, а також індикацію. Також у Вас є можливість підключити тример до адаптера живлення та використовувати його як провідну, одночасно заряджаючи батарею.
У тримері присутня спеціальна функція: Блокування безпеки. Утримуйте вимикач протягом 3 секунд, щоб заблокувати тример у вимкненому положенні для режиму безпечної подорожі (або безпеки Вашої дитини), що також відображається на світлодіодному дисплеї.
Особливості моделі VGR Professional Hair Trimmer V-275 Gold:
- Артикул: V-275 Gold,
- Тип: професійні тримери,
- Низький рівень шуму від потужного двигуна,
- Тип двигуна: роторний,
- Тип живлення: акумулятор / мережа (комбіноване),
- Тип акумулятора: Li-ion без ефекту хімічної пам'яті,
- Тип ножового блоку: Т-подібний ножовий блок,
- Матеріал ножів: Нержавіюча сталь,
- Найчистіший точний зріз,
- Ширина ножового блоку: 40 мм,
- Мінімальна висота зрізу: 0,1 мм,
- Потужність: 8V,
- Місткість акумулятора: 1200 мАг,
- Швидкість двигуна: 6500 об / хв,
- LED-індикатор стану акумулятора та блокування машинки,
- Ергономічний та збалансований,
- Вага: всього 167 грам,
- Колір: Прозорий із синіми всередині деталями,
- Країна-виробник: Китай.
Комплектація:
- Тример для окантування та бороди VGR Professional Hair Trimmer V-275 Gold,
- Змінні пластикові насадки: 1мм, 2мм, 3 мм,
- Олія для змащування,
- Щіточка для очищення ножів від волосся,
- Мережний шнур USB Type-C ,
- Супровідна документація,Гарантійний талон на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VGR |
| Тип приладу | Тример |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 3 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 3 |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.1 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тример для окантовки | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 40 мм |
| Керамічне покриття | Так |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Насадка-тример для тіла | Так |
| Тип елементів живлення | Li-Ion |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Вага | 0.167 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | Роторний |
| ножовий блок | нерегульований |
| Гарантійний термін | 12 |
| Час роботи від акумулятора | 180 |
| Швидкість мотора (об/хв) | 6500 |
| Насадка для стриження бороди та вусів | Так |
| Прогумований держак | Ні |
- Ціна: 1 099 ₴
