



Тример для домашнього використання Wahl (09855-1216)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тример для домашнього використання Wahl (09855-1216)
Універсальність у застосуванні
Тример Wahl 09855-1216 є пристроєм з широкою сферою діяльності: його застосовують для стрижки голови, моделювання вусів і бороди. Завдяки різноманітності насадок, які поставляються в комплекті і різних варіацій довжини стрижки, ви отримуєте широкі можливості в створенні прекрасного зовнішнього вигляду.
Модель оснащена декількома функціональними насадками, які дозволяють продуктивно моделювати бороду, вуса, працювати з волоссям на голові. Діапазон довжин дорівнює 1,5 – 12 мм при ширині ножа 30 мм.
Пристрій відноситься до тримера з сухим типом очищення. Це означає, що очищати від волосків можна тільки на суху, без використання води. Ця особливість визначається будовою приладу, що не допускає потрапляння води всередину.
Багата комплектація
Варто окремо звернути увагу на комплектацію приладу. Крім стандартних насадок ви знайдете лезо для малюнків, гребінь для бороди, щітку для чистки, масло для змащування та ін. Маючи в своєму арсеналі все це ви перетворите експлуатацію тримера в суцільне задоволення, і зробите безпроблемним догляд за ним після роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Кількість насадок | 6 |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 30 мм |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час роботи від акумулятора | 60 хв |
| Час заряду акумулятора | 16 годин |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.3 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.54 кг |
- Ціна: 1 450 ₴
