




Гребінець для стрижки Wahl Speed Flat Top Comb Black (03329-017)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Гребінець для стрижки Wahl Speed Flat Top Comb Black (03329-017)
Гребінець Wahl Speed Flat Top Comb ( 3329-117) розроблений для прискорення і підвищення зручності при стрижці перукарнями машинками. Барбери застосовують гребінь для чітких фейдов, вирівнювання платформ — зачісок з плоским верхом.
Жолоб на спинці направляє ножовий блок, леза йдуть по пазу, зріз виходить рівним. Ніж не зіскакує з борозни, виключаючи пошкодження шкіри. Насічки на зубцях утримують волосся рівномірно натягнутими під час стрижки. Рівні форми виходять на коротких і довгих волоссі.
Ергономічна ручка з ребристою поверхнею під великим пальцем не вислизає з рук при обертанні гребеня, майстер впевнено контролює положення гребінці під час роботи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Країна виробник | США |
| Матеріал гребінці | Пластик |
| Тип зубців гребінця | Часті |
| Довжина зубців | 35 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 23 г |
| Колір | Чорний |
| Тип гребінця | Гребінець |
| Ширина | 55 мм |
- Ціна: 660 ₴
