-9%


Брашинг Olivia Garden Ecoceramic Firm ThermalTourmaline, 46 мм (FRM46)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брашинг Olivia Garden Ecoceramic Firm ThermalTourmaline, 46 мм (FRM46)
Дерев'яний брашинг Olivia Garden Ecoceramic Firm Thermal Tourmaline ідеально підійде для густого волосся, яким необхідно максимальна напруга. Він з легкістю допоможе вирівняти волосся, додати об’єм або зробити м'які локони.
Керамічне напилення, забезпечує швидку та ефектну укладку. Іонна технологія, яка використовується в брашингах Olivia Garden, знижує статичну електрику волосся при цьому шар кутикули кожної волосинки буде закритий, що запобігає пересиханню.
Характеристики:
- Серія: Брашинг Olivia Garden Ecoceramic Firm
- Покриття з турмалін-іонною технологією
- Призначений для термоукладки волосся
- Діаметр: 46 мм.
- Загальна довжина: 25 см.
- Довжина ручки: 12 см.
- Ексклюзивна тверда щетина Nylgard
- Підвищена термостійкість щетини до 290 С
- Висота щетини: 13 мм.
- Ергономічна запатентована дерев'яна ручка.
- Брашинг повністю біорозкладний.
- Країна виробництва: Південна Корея.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olivia Garden |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Антистатичність | Так |
| Довжина | 250 мм |
| Довжина зубців | 13 мм |
| Призначення гребінця | Укладання |
| Термостійкість | Так |
| Тип гребінця | Брашинг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр, мм | 46 мм |
| Покриття | З кераміко-іонною технологією |
| Подовжений розмір | Да |
| Форма брашингу | Кругла |
- Ціна: 799 ₴
