-17%






Ножовий блок для машинки Wahl Balding (02105-416)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ножовий блок для машинки Wahl Balding (02105-416)
Оригінальний «тонкий» змінний нож Wahl Balding з гладко відполірованим нижнім лезом. Зроблений із хромованої неіржавкої сталі з високоточним заточуванням. Стандартний для машинок Wahl Balding 5 star. Призначений для особливо точних окантувальних робіт близько до шкіри.
- Висота зрізу: 0,4 мм
- Ширина зрізу: 40 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wahl |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | США |
| Додаткові характеристики | |
| Висота зрізу | 0,4 мм |
| Ширина зрізу | 40 мм |
| Швидкознімний | Немає (на гвинтах) |
| Крок зубів верхнього ножа | 1,6 мм |
| Крок зубів нижнього ножа | 0,8 мм |
- Ціна: 1 249 ₴
